אודותינו - Stax מומחים בתכנון מס ובשרותי חשבונאות


אודות החברה

אודותחברת "STAX - מומחים לתכנון מס ושירותי חשבונאות", מתמקדת במתן שירותים חשבונאיים מתוך ראייה כוללת של תכנון מס ב- 360º. תכנון מס ב- 360º משקלל פרמטרים רבים הקשורים לסטאטוס האישי שלך, עוד הרבה לפני ליבת העיסוק שלך. נתונים כמו סטאטוס אישי ומשפחתי, צרכי מחייה אמתיים ,הסטוריה עסקית, מקורות הכנסה, סטאטוס רפואי אישי (או של מי מבני המשפחה הקרובים), אזור מגורים (ישנם אזורי מגורים המזכים בהטבות מס), מקרים מסוימים של אי רציפות בעבודה (עקב הארכת חופשת לידה, נסיעה לחו"ל וכו'...), תשלומי מזונות בתנאים מסוימים ועוד... יכולים להשפיע רבות על הגדרת הישות המשפטית הנכונה לעסק שלך מול שלטונות המס וכפועל יוצא ישפיעו גם על היבטי תכנון המס שלך. תכנון מס מקצועי ומדויק, יכול להיות מקור הכנסה לא מבוטל. עודד שהרבני – מנכ"ל STAX יועץ מס מוסמך ומשפטן, הקים את המשרד, רק אחרי שנים רבות שהיה לקוח לא כ"כ מרוצה בתור איש עסקים ויזם שפעל שנים רבות במגזר הקמעונאי, אל תחום תכנון המס והמשפט הגיע דרך הרגליים, כששאל יותר מידי פעמים "למה?" וקיבל תשובות לא ענייניות והתחיל לחקור ולבדוק. ברבות השנים ותוך כדי הלימודים, כבר החל לעבוד בתחום בקבוצת ERB המתמחה בשירותי ניהול כספים במיקור חוץ, ולאחר שהתמחה וגדל החליט להקים את STAX עם פילוסופיית שירות שהפכה את תחום תכנון המס לאומנות של ממש, המאפשרת לכל לקוח לקבל את הפתרון התפור לו באופן אישי, כך שימקסם את הפוטנציאל העסקי תוך כדי התנהלות מוקפדת במסגרת החוק. האפקט של לקוחות מרוצים גרם למשרד לגדול...
 

צוות המשרד

עודד שהרבני – מנכ"ל , יועץ מס בכיר ומשפטן
יועץ מס בכיר ומשפטן הגעתי אל תחום תכנון המס, רק בגלל שהייתי לקוח לא מרוצה... משך שנים עבדתי כעצמאי בעולם תוכן של סחר קמעונאי, ומאחר שאני אדם שאוהב לחקור וללמוד, מעולם לא קבלתי שום דבר כגזירת שמיים. בכל פעם שלא קיבלתי תשובה הגיונית לשאלות ששאלתי, הלכתי, חקרתי ולמדתי ובסוף גם הוכחתי על טעויות את מי שאמור היה לספק לי תשובות... ברבות הימים, תוך כדי שנהלתי את עסקיי, הפכתי להיות יועץ בלתי רשמי לבני משפחה קרובים, חברים ושאר קולגות... כיאה לאיש עסקים שמזהה הזדמנויות והופך אותם לעסקים אמיתיים... החלטתי גם את אהבתי לתחום תכנון המס, להפוך לעסק, שממנו גם תקום חברת ייעוץ ותכנון בתחום תכנון המס ושירותים חשבונאיים. אחרי שלמדתי והתמקצעתי בתחומי תכנון המס והחשבונאות, הבנתי שכדי להעניק שירות מקצועי ויצירתי ב 360º חשוב גם ללמוד משפטים , על מנת לשלוט ברזי החק בפרט בדינים של תאגידים וחברות, ששם הידע המקצועי פשוט שווה חיסכון אדיר של כסף. הקמתי את STAX ב2010 וגייסתי צוות מקצועי, שעוד הרבה לפני איכות הידע המקצועי שלהם הקפדתי לבחור צוות עם אופי קרבי, כאלו שכל אתגר מייצר אצלם מוטיבציה אדירה ללכת ולהביא תוצאות מיוחדות, כאלו שייצרו למשרד שלי יתרון יחסי ברור ולך יעניקו הרבה ערכים מוספים.
שמח להציג בפניכם את הצוות שאיתי ולצידי,
עודד.

סיגל קונקי – מנהלת המשרד ושירות הלקוחות
סיגל תלווה אותך מהטלפון הראשון, לפגישה הראשונה עם עודד, תסייע לך בכל הנהלים והפעולות שאתה חייב לעשות, תתזכר, תעשה Follow up ותדאג שתכנס לרוטינת עבודה מאורגנת, כך שתהיה לקוח מרוצה. בהמשך הדרך, תדאג שתקבל מענה מקצועי לכל שאלה שתהיה לך במהירות האור, ומידי פעם תזמן אותך לפגישות סטאטוס, כדי שנוכל להעריך ולשפר את הביצועים של העסק שלך.

יובל שלם – יועץ מס מוסמך
יובל יעניק לכם את הליווי והתמיכה המקצועיים ביותר. יובל אחראי על ניהול תיקי לקוחות בתחום הנהלת חשבונות, הכנת דו"חות שנתיים לעצמאים/בעלי מניות/ שכירים בעלי שכר גבוה והגשת הצהרות הון לעצמאים. יובל קפדני ויסודי, איש שירות ותלמיד חכם, תמיד דואג להתעדכן באמצעות השתלמויות, כנסים ושעות של קריאת חומרים מקצועים.

אלונה בקר – מנהלת חשבונות מדופלמת
אלונה מנהלת חשבונות ותיקה ובעלת הסיווג המקצועי הגבוה ביותר ולפיכך גם שולטת היטב בחוקי המס. אלונה ביצועיסטית ברמה גבוהה, פריקית של הפרטים הקטנים ויודעת להתנהל היטב מול רשויות המס ולדאוג למימוש כל הזכויות המגיעות לך. אמרת אלונה. אמרת שקט נפשי. 
 

חזון המשרד

שירות מקצועי, מתחייב לעדכניות ידע בתחום תכנון המס, בכדי להעניק לכם תוצאות עסקיות מההיבט החשבונאי הכי טובות שתוכלו לקבל.

אנחנו
אנחנו שותפים לדרך ולמטרות – פועלים מתוך תחושת משפחתיות, שייכות, ערבות הדדית ואמונה ביכולות האישיות והקולקטיביות שלנו ליצור ולהצליח.

חברה מתמחה ולומדת
אנחנו משקיעים זמן והון, ללמוד ולהתפתח בכל תחומי המיסוי והמשפט, הן באמצעות השתתפות בכנסים והשתלמויות, מנויים למאגרי מידע מקצועיים והתייעצויות על בסיס שוטף עם גורמים מקצועיים מומחים בקטגוריה.

מובילים בתחום תכנון המס
אנחנו מחויבים ללמוד כל חוק ותקנה, על מנת לדעת להשתמש בה בעת הצורך. בפסיקה נקבע שחובתו של יועץ המס לתכנן עסקאות משפטיות על מנת שלא תהיה עתירות מס. כמו כן נקבע שאדם רשאי לנצל לטובתו כל הוראה שבדין, הפוטרת ממס או מקילה בו... אנחנו מחויבים לצמצם את חבות המס שלך במסגרת החוק.

באמונה והגינות
אנחנו נאמנים לערכי היסוד החברתיים והכלכליים – מאמינים בצדקת דרכנו, פועלים בהגינות עסקית, בהדדיות ובתום לב, מחויבים לטובת הלקוח תוך כדי הקפדה גבוהה לפעול תמיד במסגרת החוק.
 

אני מאמין

ניהול חשבונות,דוחות שנתיים הינם הכלי החשוב ביותר של כל בעל עסק מטרתם לתת מידע בזמן אמת לבעל העסק וניהול מדויק של הפעילות, בניגוד לדעה הרווחת שמטרתם נועדה לצורך מתן פתרון מול רשויות המס.
כל לקוח של STAX מקבל מעטפת שירות המתייחסת לשלושת מנועי צמיחה המאפשרים לעסק התפתחות וצמיחה, ומושתתים על שלושת הקדקודים הבאים:
מטרתנו בSTAX היא לאפשר לעסקים שלכם לצמוח ולהתפתח אתכם, כאשר לנגד עינינו עומדת המחויבות שלכם להצלחה העסקית והאישית.
לקוחותינו מקבלים מSTAX חוות דעת מקצועית , כזו המאפשרת לקבל תמיכה נוספת מהמשרד מעבר לאותו שירות חשבונאי שאתם כבר מקבלים על בסיס חודשי, במטרה להביא אתכם ליעדי הצלחה עסקיים  באמצעות מעקב שוטף והכוונה לכל אורך הדרך שתנחה אתכם הלכה למעשה  לייצר רווחים בעסק.

ייעוץ עסקי >>


 

פלוסופיית השרות

החלטות עסקיות וחשבונאיות הנוגעות לעסקיו ועיסוקיו של אדם אינן פשוטות לעולם, נכרת להן השפעה ישירה על הנכסים הפיננסיים ועל איכות חייו בעתיד, ועל כן אנו בSTAX מכירים באחריות הכבדה הזאת ורואים עצמנו מחויבים בצורה העמוקה ביותר כלפי מי שהפקידו בידנו את היבט התכנון העסקי בפאן החשבונאי מיסויי, לפיכך אנו מאמינים כי בתחום הנ"ל המפתח הוא צרוף מרכיבים של מקצועיות, ניסיון, אמינות ושיקול דעת. לצד המקצועיות העמוקה שאנו מחויבים לה, אנחנו נגישים ומגישים שירות באופן הכי אישי שיש. אנו משקיעים ביחסים ארוכים לטווח ארוך ומוכנים לעזור ללקוחות המשרד להתקדם, לשגשג ולהיות מובילים בתחומם. הקשר עם הלקוח לא מתמצה אך ורק ברמה חודשית של כמה מע"מ יצא לשלם, אלא אנו מספקים ברמה היומית שבועית וחודשית, דוחות ניהוליים שונים בהתאם לצרכיו של הלקוח, בכדי להעניק לו ארגז כלים אמיתי שיאפשר לו להתפתח ולצמוח.

למה אנחנו?

כי הרבה לפני שאנחנו מתיימרים להיות מקצוענים, אנחנו עם מנטאליות של לוחמי יחידת אגוז. ההתמחות שלנו היא שטחים סבוכים, יש לנו את הידע, הכישורים המקצועיים והקשרים הנכונים. טובתך העסקית בראש ובראשונה מונחת לנגד עיננו, ואנו מייצרים פתרונות כאשר טובתך האישית רק נתרמת מהם.

המלצות

דורון בירנבאום


"במסגרת תפקידי בקבוצת חברות הייטק מול פירמות של רואי חשבון מהגדולות בארץ ,נוצר קשר עיסקי נוסף עם עודד שהרבני הופתעתי מטיפול יסודי ונקודתי בפתרון בעיות, קיצור תהליכים ותוצאות המרשימות של עודד מSTAX. לאור השירות המיקצועי העברתי לטיפולו את כל היבט תכנון המס בתיק שלי, וזאת במסגרת הפתרונות היצירתיים שעודד נתן בבניית אסטרטגיה ארוכת הטווח שתכנן עבורי. הראייה המערכתית שקיימת בSTAX, בסופו של יום מייצרת ערך כספי משמעותי, גם באמצעות החזרים וגם בזכות עלות השירות שנגבית ו...הכי הכי חשוב הפתרונות הינם תוצאה של ידע ונסיון רב שנים של עודד. אשמח להמשיך להמליץ על שירותי STAX לכל חבריי ולקוחותיי. בברכה, דורון בירנבאוםסמדר גלאון – מורה ליוגה, רמת השרון


"ברצוני להודות לעודד על השירות האדיב שהעניק לי בייצוגי מול שלטונות המס, כאשר נדרשתי להוכיח כי 8 שנים לא הפעלתי את הישות המשפטית שלי, ולתומי האמנתי שהמשרד שטיפל בי קודם לכן אכן סגר לי התיק בשלטונות המס עם סיום עבודתי כעצמאית. עודד דאג לסגירת התיק במהירות מפתיעה, ברמה של מספר ימים, עודד פשוט פנומנל! לעודד יש ידע מקצועי מרשים ביותר ויחסי אנוש מדהימים, כאלו שמאפשרים לו להתמודד עם כל אתגר במשרדי שלטונות המס, והיצוג שלו אותי, היה פשוט מקצועי ויעיל ביותר. אשמח להמשיך להמליץ על שירותי STAX לכל חבריי ולקוחותיי.


בברכה, סמדר גלאון מורה ליוגה
  

מאיר ביטאן


בבעלותי מסעדה ו - STAX הייתה המשרד שנתן לי שירותי הנהח"ש ותכנון מס. המשרד עזר לי ולמעשה גילה לי בכלל שמגיעים לי הרבה כספים בחזרה ממס הכנסה, אודות העובדה שהייתי עצמאי גם לפני הקמת המסעדה ,היו לי הרבה רווחים כעצמאי, וכשהקמתי את המסעדה עמדו בפניי השקעות לא קטנות. המשרד יצג אותי מול מס הכנסה ודאג לי להחזריי מס מכובדים שכלל לא הייתי מודע אליהם. בנוסף, כשגילה עוד שיש לי ילד עם צרכים מיוחדים, הסתבר שהגיעו לי החזרי מס שכלל לא הייתי מודע אליהם. אמנם אני מאילת... המשרד בת"א, אבל ללא ספק השתלם ועדיין ליהנות משירותי המשרד. ממליץ בחום רב לכל חבר ומכר, בפרט לאלו שאין להם מושג מה הם הזכויות והחובות שלהם. עודד מקצוען אמיתי בעל ידע רב בכ"כ הרבה תחומים, שואל שאלות רבות ומעמיקות ותמיד בסוף מזהה הזדמנויות בפרטים הקטנים. הדבר הכי חשוב, אפשר לקבל שירות /מענה לכל שאלה גם כשעודד איננו, יש את יובל ואלונה וכמובן את סיגל שיודעת להשיג את עודד בכל מצב, למקרה שחייבים אותו והוא בטעות בחופשה...
מאיר ביטאן, אילת 

מנואל שטיין, פיתוח עסקי , שיווק ומכירות


עודד הוא יועץ מס עם הראש הכי גדול שאפשר לקבל בתחום, שתמיד מוכן לעזור ללקוחותיו ולחלוק אתם את הידע הרחב שלו, גם כאשר מדובר בנושאים שלא שייכים לתיק במובן הצר. מעבר לתחום תכנון וייעוץ המס שהוא שוחה ובקיא בכל חוק , תקנה ופרט הוא שוחה היטב בכל היבט משפטי, פנסיוני וביטוחי. התחושה וגם התוצאה, שבSTAX הפילוסופיה השירותית היא יצירתית, וכל זה כדי לסייע לך הלקוח למקסם את הרווחים תוך כדי שמירה וכיבוד החק. ממליץ בחום להצטרף לחוג לקוחות המשרד.


מנואל שטיין פיתוח עיסקי, שווק ומכירות